Çanta Askısı
Çanta Askısı

0 oy ile 5 üzerinden nan puan aldı

Çanta masaya asma askısı
Ürün Kod

:

KF233
Kredi Kart ile Satış Fiyatı

:

5.00 TL
Havale ile Ödeme

:

4.90 TL
Adet
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver

Bir restorana veya kafeye gittiğinde, çantasını nereye koyacağını şaşırıp en son çare olarak kucağına almak zorunda kalan bayanlar için kullanışlı bir ürün.


Çantanızı sandalye arkasına asmanıza, fazla bir sandalye aramanıza, yere bırakmanıza veya kucağınıza almanıza gerek kalmaz


Ürün Özellikler:

  • Hafiftir.
  • Çantanızın güvenliğini sağlar.
  • Çantada yer kaplamaz.
  • Kaymaz altlığı ile masaya sıkıca tutunur.
  • Masa üzerindeki şık görünüşü ile zarif bir tasarımdır.
  • Çanta, şemsiye, laptop vs gibi eşyalarınızı rahatça taşır.
renk pembe
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!

İADE POLİTİKAMIZ

Ürün iade istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 9/A maddesi” ve “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır: Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen kefo.com.tr’dan yapılmış olan alışverişlerde 10 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. İade hakkının kullanılabilmesi için kargo teslim tutanağı örneği ile fatura suretinin iadesi zorunludur. İade talebinizi ve nedenlerini fatura arkasında bulunan form da belirtmeniz gerekmektedir. İade formu doldurduğunuz ürün/ürünleri faturası ile birlikte, kargo görevlilerine bildirerek anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firmasıyla olarak iade adresimize gönderiniz. İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde iade tutarınız bankanıza ödenecektir. Bu sürede yaşanılabilecek gecikmelerden bankanız sorumlu olacaktır. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme –metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir. Değerli müşterilerimizin dikkatine kargo taşıması esnasında kırılan ezilen ürünler için firmamız hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, müşteri ve kargo arasında çözülmesi gerekmekte anlayışınız için teşekkürler. İadeniz onaylandıktan sonra tarafınıza iade edilecek tutar, fatura üzerindeki ürün/ürünlerin bedelidir. Kargo, kullanılan bir hizmet olduğundan, bedeli iade edilememektedir.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Taşlı Cep Aynası
7.00 TL
7.00 TL
Taşlı Cep Aynası
Favori Ürünlerinize Ekleyin
Cep Aynası
5.00 TL
5.00 TL
Cep Aynası
Favori Ürünlerinize Ekleyin
Cep Aynası
5.00 TL
5.00 TL
Cep Aynası
Favori Ürünlerinize Ekleyin