Kefo Kokusuz Küllük oval
Kefo Kokusuz Küllük oval

1 oy ile 5 üzerinden 5.0 puan aldı

Kokusuz Küllük oval
Ürün Kod

:

KL-16
Kredi Kart ile Satış Fiyatı

:

10.00 TL
Havale ile Ödeme

:

9.80 TL
Adet
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver

Sigaranızı söndürmeden direk Kokusuz küllüğün içerisine atınız.kokusuz küllük Çok kısa sürede Sigarayı söndürür. Hem de ateş izmarite ulaşmadan …

kokusuz küllük kesinlikle dışarı Sigara kokusu ,İzmarit kokusu ve kül kokusu bırakmaz.Sigara Küllerini  içeride hapseder.

kokusuz küllük Çevre dostudur,Sigara Küllerini  içerde hapseder.Rüzgardan etkilenmez, Açık mekanlarda rüzgarlı hava şartlarında bile sorunsuzca kullanılabilir.

Otomobil kullanıcıları için  yuvarlak kokusuz küllük modellerimiz Oto bardaklıklarına , oto sigara küllük yuvalarına uygun olarak tasarlanmıştır. kokusuz küllük’ünüzü boşaltmayı genel olarak ihmal etseniz bile  sabah o rahatsızlık verici sigara kokusunu,izmarit  kokusunu ve özellikle de en çok rahatsız eden  sigara külü kokusunu kesinlikle hissetmezsiniz. Otonuzu saterken de sigara hiç içilmemiş gibi prim kazanırsınız.

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!

İADE POLİTİKAMIZ

Ürün iade istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 9/A maddesi” ve “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır: Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen kefo.com.tr’dan yapılmış olan alışverişlerde 10 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. İade hakkının kullanılabilmesi için kargo teslim tutanağı örneği ile fatura suretinin iadesi zorunludur. İade talebinizi ve nedenlerini fatura arkasında bulunan form da belirtmeniz gerekmektedir. İade formu doldurduğunuz ürün/ürünleri faturası ile birlikte, kargo görevlilerine bildirerek anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firmasıyla olarak iade adresimize gönderiniz. İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde iade tutarınız bankanıza ödenecektir. Bu sürede yaşanılabilecek gecikmelerden bankanız sorumlu olacaktır. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme –metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir. Değerli müşterilerimizin dikkatine kargo taşıması esnasında kırılan ezilen ürünler için firmamız hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, müşteri ve kargo arasında çözülmesi gerekmekte anlayışınız için teşekkürler. İadeniz onaylandıktan sonra tarafınıza iade edilecek tutar, fatura üzerindeki ürün/ürünlerin bedelidir. Kargo, kullanılan bir hizmet olduğundan, bedeli iade edilememektedir.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Kefo Kokusuz Küllük Kare
10.00 TL
10.00 TL
Kefo Kokusuz Küllük Kare
Favori Ürünlerinize Ekleyin