Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     

Hakkımızda

Biz Kimiz
 
 
İstanbul Hediyelik olarak 2001 yılının Mart ayında, hayattan keyif almaya yönelik en eğlenceli, yenilikçi, sıra dışı ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefiyle kurulmuş bir firmayız. Sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz sıradışı,ilginç,farklı,zengin ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz 
 
 
Yenilikçi ve seçici olduğumuza inanıyoruz ve çizgimizi sürdürebilmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Dünya’daki trendleri takip ederek hayatınıza renk katacak ürün ve markaları arayıp, buluyoruz ve Türkiye’ye getiriyoruz. Türkiye’de gördüğümüz henüz keşfedilmemiş ürünleri ise daha popüler olmadan sizlere ulaştırıyoruz. 
 
 
Hediyelik Ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonuyla hareket eden Kefo.com.tr, modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Hediye, Nargile, Ev Dekorasyon gibi Kamp Balık ürünlerin satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren kefo.com.tr kullanıcılarına uygun, hızlı, sorunsuz ve güvenli alışverişi vizyon edinmiştir.
 
 
ŞİRKET ÜNVANI          : İstanbul Hediyelik.  
OFFICE / LOGISTICS    : Sarıdemir Mah. Kutucular Cad. No : 53 Eminönü 34116 İstanbul / TÜRKİYE
CALL CENTER             : 0212 512 57 20 
E-MAIL                      : info@kefo.com.tr
 
 
Mağazamızdan ürünlerin teslimatı mümkündür. Ancak gelmeden önce mutlaka 0212 512 57 20  nolu çağrı merkezimizi arayıp stok ve teslimat hakkında bilgi alınız.
Mesai Saatlerimiz 
 
Hafta içi : 09:00 - 18:00    
 
Hafta Sonu Cumartesi : 09:00 - 14:00